ТОВ "КЕТАВРА"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "КЕТАВРА", код ЄДРПОУ 45649597: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕТАВРА"
Скорочена назва
ТОВ "КЕТАВРА"
Код ЄДРПОУ
45649597
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
45.20 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
16.10.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "КЕТАВРА"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КЕТАВРА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КЕТАВРА" - 45649597.

Який поточний статус компанії ТОВ "КЕТАВРА"?

Поточний статус компанії ТОВ "КЕТАВРА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "КЕТАВРА"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕТАВРА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "КЕТАВРА"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "КЕТАВРА".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "КЕТАВРА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "КЕТАВРА" - 45.20 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "КЕТАВРА"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "КЕТАВРА" - Дніпропетровська область.

VKURSI