ТОВ "КБС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "КБС", код ЄДРПОУ 33299265: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА БУХГАЛТЕРСЬКА СЛУЖБА"
Скорочена назва
ТОВ "КБС"
Код ЄДРПОУ
33299265
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування
Регіон
Київ
Дата реєстрації
11.01.2005
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "КБС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КБС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "КБС" - 33299265.

Який поточний статус компанії ТОВ "КБС"?

Поточний статус компанії ТОВ "КБС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "КБС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА БУХГАЛТЕРСЬКА СЛУЖБА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "КБС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "КБС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "КБС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "КБС" - 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "КБС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "КБС" - Київ.

VKURSI