ТОВ "ІЗОЛЯТОР"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ІЗОЛЯТОР", код ЄДРПОУ 21876452: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІЗОЛЯТОР"
Скорочена назва
ТОВ "ІЗОЛЯТОР"
Код ЄДРПОУ
21876452
Статус
припинено
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
07.07.1995
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ІЗОЛЯТОР"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР" - 21876452.

Який поточний статус компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР"?

Поточний статус компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР" - припинено.

Яка повна назва компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІЗОЛЯТОР".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ІЗОЛЯТОР".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР" - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ІЗОЛЯТОР"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ІЗОЛЯТОР" - Дніпропетровська область.

VKURSI