ТОВ "ІВН"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ІВН", код ЄДРПОУ 37918156: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВН"
Скорочена назва
ТОВ "ІВН"
Код ЄДРПОУ
37918156
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
58.29 Видання іншого програмного забезпечення
Регіон
Кіровоградська область
Дата реєстрації
21.10.2011
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ІВН"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІВН"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІВН" - 37918156.

Який поточний статус компанії ТОВ "ІВН"?

Поточний статус компанії ТОВ "ІВН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ІВН"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВН".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ІВН"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ІВН".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ІВН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ІВН" - 58.29 Видання іншого програмного забезпечення.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ІВН"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ІВН" - Кіровоградська область.

VKURSI