ТОВ "ЮРС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЮРС", код ЄДРПОУ 36045345: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРС"
Скорочена назва
ТОВ "ЮРС"
Код ЄДРПОУ
36045345
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Чернігівська область
Дата реєстрації
30.10.2008
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЮРС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЮРС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЮРС" - 36045345.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЮРС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЮРС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЮРС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЮРС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЮРС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЮРС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЮРС" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЮРС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЮРС" - Чернігівська область.

VKURSI