ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЮРІ-ТРАНС", код ЄДРПОУ 44855844: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРІ-ТРАНС"
Скорочена назва
ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"
Код ЄДРПОУ
44855844
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
49.41 Вантажний автомобільний транспорт
Регіон
Рівненська область
Дата реєстрації
19.05.2022
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС" - 44855844.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРІ-ТРАНС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЮРІ-ТРАНС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС" - 49.41 Вантажний автомобільний транспорт.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЮРІ-ТРАНС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЮРІ-ТРАНС" - Рівненська область.

VKURSI