ТОВ "ІСТПОІНТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ІСТПОІНТ", код ЄДРПОУ 43270677: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІСТПОІНТ"
Скорочена назва
ТОВ "ІСТПОІНТ"
Код ЄДРПОУ
43270677
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту
Регіон
Київ
Дата реєстрації
04.10.2019
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ІСТПОІНТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІСТПОІНТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІСТПОІНТ" - 43270677.

Який поточний статус компанії ТОВ "ІСТПОІНТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ІСТПОІНТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ІСТПОІНТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІСТПОІНТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ІСТПОІНТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ІСТПОІНТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ІСТПОІНТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ІСТПОІНТ" - 52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ІСТПОІНТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ІСТПОІНТ" - Київ.

VKURSI