ТОВ "ІПР"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ІПР", код ЄДРПОУ 40284069: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІПР"
Скорочена назва
ТОВ "ІПР"
Код ЄДРПОУ
40284069
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
18.02.2016
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ІПР"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІПР"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІПР" - 40284069.

Який поточний статус компанії ТОВ "ІПР"?

Поточний статус компанії ТОВ "ІПР" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ІПР"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІПР".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ІПР"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ІПР".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ІПР"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ІПР" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ІПР"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ІПР" - Харківська область.

VKURSI