ТОВ "ІКС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ІКС", код ЄДРПОУ 44641749: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "IКC-ІНДАСТРІАЛ КОНСТРАКШН СЕРВІС"
Скорочена назва
ТОВ "ІКС"
Код ЄДРПОУ
44641749
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
Регіон
Київ
Дата реєстрації
01.12.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ІКС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІКС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ІКС" - 44641749.

Який поточний статус компанії ТОВ "ІКС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ІКС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ІКС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "IКC-ІНДАСТРІАЛ КОНСТРАКШН СЕРВІС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ІКС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ІКС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ІКС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ІКС" - 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ІКС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ІКС" - Київ.

VKURSI