ТОВ "ГРУПМАШ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ГРУПМАШ", код ЄДРПОУ 39723833: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРУПМАШ"
Скорочена назва
ТОВ "ГРУПМАШ"
Код ЄДРПОУ
39723833
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
01.04.2015
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ГРУПМАШ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ГРУПМАШ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ГРУПМАШ" - 39723833.

Який поточний статус компанії ТОВ "ГРУПМАШ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ГРУПМАШ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ГРУПМАШ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРУПМАШ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ГРУПМАШ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ГРУПМАШ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ГРУПМАШ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ГРУПМАШ" - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ГРУПМАШ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ГРУПМАШ" - Харківська область.

VKURSI