ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ", код ЄДРПОУ 35846195: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛАСПРОДУКТ"
Скорочена назва
ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"
Код ЄДРПОУ
35846195
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
77.11 Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів
Регіон
Рівненська область
Дата реєстрації
30.05.2008
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ" - 35846195.

Який поточний статус компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛАСПРОДУКТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ" - 77.11 Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ГЛАСПРОДУКТ" - Рівненська область.

VKURSI