ТОВ "ГІПЕРІКУМ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ГІПЕРІКУМ", код ЄДРПОУ 46051936: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІПЕРІКУМ"
Скорочена назва
ТОВ "ГІПЕРІКУМ"
Код ЄДРПОУ
46051936
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Волинська область
Дата реєстрації
11.12.2025
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ГІПЕРІКУМ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ" - 46051936.

Який поточний статус компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІПЕРІКУМ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ГІПЕРІКУМ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ГІПЕРІКУМ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ГІПЕРІКУМ" - Волинська область.

VKURSI