ТОВ "ФК "КАРДКОН"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ФК "КАРДКОН", код ЄДРПОУ 41807054: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "КАРДКОН"
Скорочена назва
ТОВ "ФК "КАРДКОН"
Код ЄДРПОУ
41807054
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
13.12.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ФК "КАРДКОН"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН" - 41807054.

Який поточний статус компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН"?

Поточний статус компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "КАРДКОН".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ФК "КАРДКОН".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН" - 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ФК "КАРДКОН"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ФК "КАРДКОН" - Дніпропетровська область.

VKURSI