ТОВ "ФЕРІУС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ФЕРІУС", код ЄДРПОУ 45801826: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕРІУС"
Скорочена назва
ТОВ "ФЕРІУС"
Код ЄДРПОУ
45801826
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
13.06.2025
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ФЕРІУС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФЕРІУС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФЕРІУС" - 45801826.

Який поточний статус компанії ТОВ "ФЕРІУС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ФЕРІУС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ФЕРІУС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕРІУС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ФЕРІУС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ФЕРІУС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ФЕРІУС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ФЕРІУС" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ФЕРІУС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ФЕРІУС" - Одеська область.

VKURSI