ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ", код ЄДРПОУ 45522154: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"
Скорочена назва
ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"
Код ЄДРПОУ
45522154
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.46 Розведення свиней
Регіон
Хмельницька область
Дата реєстрації
05.06.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ" - 45522154.

Який поточний статус компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕМЕЛІ ФАРМ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ" - 01.46 Розведення свиней.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ФЕМЕЛІ ФАРМ" - Хмельницька область.

VKURSI