ТОВ "ЕВЕНТКОМ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЕВЕНТКОМ", код ЄДРПОУ 41324168: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕНТКОМ"
Скорочена назва
ТОВ "ЕВЕНТКОМ"
Код ЄДРПОУ
41324168
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
Регіон
Донецька область
Дата реєстрації
10.05.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЕВЕНТКОМ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ" - 41324168.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕНТКОМ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЕВЕНТКОМ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ" - 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЕВЕНТКОМ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЕВЕНТКОМ" - Донецька область.

VKURSI