ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»

Знайти інформацію про компанію ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК», код ЄДРПОУ 45591558: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛІЗ КЛІНІК»
Скорочена назва
ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»
Код ЄДРПОУ
45591558
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
86.22 Спеціалізована медична практика
Регіон
Київ
Дата реєстрації
30.09.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК» - 45591558.

Який поточний статус компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»?

Поточний статус компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК» - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛІЗ КЛІНІК».

Яка скорочена назва компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»?

Скорочена назва компанії - ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК».

Який основний КВЕД компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК» - 86.22 Спеціалізована медична практика.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК»?

Регіон реєстрації компанії ТОВ «ЕЛІЗ КЛІНІК» - Київ.

VKURSI