ТОВ "ЕКОМАКСБУД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ЕКОМАКСБУД", код ЄДРПОУ 39713675: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОМАКСБУД"
Скорочена назва
ТОВ "ЕКОМАКСБУД"
Код ЄДРПОУ
39713675
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Київ
Дата реєстрації
26.03.2015
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ЕКОМАКСБУД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД" - 39713675.

Який поточний статус компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД"?

Поточний статус компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОМАКСБУД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ЕКОМАКСБУД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД" - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ЕКОМАКСБУД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ЕКОМАКСБУД" - Київ.

VKURSI