ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ДАРКОМ ЛТД", код ЄДРПОУ 35093654: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАРКОМ ЛТД"
Скорочена назва
ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"
Код ЄДРПОУ
35093654
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
74.40.0 РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Регіон
Київ
Дата реєстрації
04.05.2007
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД" - 35093654.

Який поточний статус компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"?

Поточний статус компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАРКОМ ЛТД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ДАРКОМ ЛТД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД" - 74.40.0 РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ДАРКОМ ЛТД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ДАРКОМ ЛТД" - Київ.

VKURSI