ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ", код ЄДРПОУ 44307571: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЛДІНГ МЕНЕДЖМЕНТ СІСТЕМ ТЕКНОЛОДЖІ"
Скорочена назва
ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"
Код ЄДРПОУ
44307571
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
43.29 Інші будівельно-монтажні роботи
Регіон
Київ
Дата реєстрації
13.07.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ" - 44307571.

Який поточний статус компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"?

Поточний статус компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЛДІНГ МЕНЕДЖМЕНТ СІСТЕМ ТЕКНОЛОДЖІ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ" - 43.29 Інші будівельно-монтажні роботи.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "БМС ТЕКНОЛОДЖІ" - Київ.

VKURSI