ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО", код ЄДРПОУ 40388091: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОДОМ ТЕПЛО"
Скорочена назва
ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"
Код ЄДРПОУ
40388091
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря
Регіон
Житомирська область
Дата реєстрації
31.03.2016
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО" - 40388091.

Який поточний статус компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"?

Поточний статус компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОДОМ ТЕПЛО".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО" - 35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "БІОДОМ ТЕПЛО" - Житомирська область.

VKURSI