ТОВ "БІО-СФЕРА+"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "БІО-СФЕРА+", код ЄДРПОУ 40236984: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІО-СФЕРА+"
Скорочена назва
ТОВ "БІО-СФЕРА+"
Код ЄДРПОУ
40236984
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
20.15 Виробництво добрив і азотних сполук
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
27.01.2016
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "БІО-СФЕРА+"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+" - 40236984.

Який поточний статус компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+"?

Поточний статус компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІО-СФЕРА+".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "БІО-СФЕРА+".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+" - 20.15 Виробництво добрив і азотних сполук.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "БІО-СФЕРА+"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "БІО-СФЕРА+" - Київська область.

VKURSI