ТОВ "БЕНІШВЕН"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "БЕНІШВЕН", код ЄДРПОУ 37474185: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕНІШВЕН"
Скорочена назва
ТОВ "БЕНІШВЕН"
Код ЄДРПОУ
37474185
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у.
Регіон
Чернівецька область
Дата реєстрації
28.12.2010
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "БЕНІШВЕН"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БЕНІШВЕН"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "БЕНІШВЕН" - 37474185.

Який поточний статус компанії ТОВ "БЕНІШВЕН"?

Поточний статус компанії ТОВ "БЕНІШВЕН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "БЕНІШВЕН"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕНІШВЕН".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "БЕНІШВЕН"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "БЕНІШВЕН".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "БЕНІШВЕН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "БЕНІШВЕН" - 43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у..

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "БЕНІШВЕН"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "БЕНІШВЕН" - Чернівецька область.

VKURSI