ТОВ "АйтіПрох9"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АйтіПрох9", код ЄДРПОУ 45756454: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АйтіПрох9"
Скорочена назва
ТОВ "АйтіПрох9"
Код ЄДРПОУ
45756454
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
62.01 Комп'ютерне програмування
Регіон
Київ
Дата реєстрації
27.03.2025
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АйтіПрох9"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АйтіПрох9"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АйтіПрох9" - 45756454.

Який поточний статус компанії ТОВ "АйтіПрох9"?

Поточний статус компанії ТОВ "АйтіПрох9" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АйтіПрох9"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АйтіПрох9".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АйтіПрох9"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АйтіПрох9".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АйтіПрох9"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АйтіПрох9" - 62.01 Комп'ютерне програмування.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АйтіПрох9"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АйтіПрох9" - Київ.

VKURSI