ТОВ "АРГУМЕНТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АРГУМЕНТ", код ЄДРПОУ 31100332: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРГУМЕНТ"
Скорочена назва
ТОВ "АРГУМЕНТ"
Код ЄДРПОУ
31100332
Статус
припинено
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Хмельницька область
Дата реєстрації
19.06.2001
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АРГУМЕНТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АРГУМЕНТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АРГУМЕНТ" - 31100332.

Який поточний статус компанії ТОВ "АРГУМЕНТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "АРГУМЕНТ" - припинено.

Яка повна назва компанії ТОВ "АРГУМЕНТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРГУМЕНТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АРГУМЕНТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АРГУМЕНТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АРГУМЕНТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АРГУМЕНТ" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АРГУМЕНТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АРГУМЕНТ" - Хмельницька область.

VKURSI