ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП", код ЄДРПОУ 32071109: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЛЕГРО ГРУП"
Скорочена назва
ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"
Код ЄДРПОУ
32071109
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
74.40.0 РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Регіон
Київ
Дата реєстрації
12.06.2002
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП" - 32071109.

Який поточний статус компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"?

Поточний статус компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЛЕГРО ГРУП".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП" - 74.40.0 РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АЛЛЕГРО ГРУП" - Київ.

VKURSI