ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АКТОН УКРАЇНА", код ЄДРПОУ 38779504: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКТОН УКРАЇНА"
Скорочена назва
ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"
Код ЄДРПОУ
38779504
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Київ
Дата реєстрації
12.08.2013
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА" - 38779504.

Який поточний статус компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"?

Поточний статус компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКТОН УКРАЇНА".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АКТОН УКРАЇНА".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА" - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АКТОН УКРАЇНА"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АКТОН УКРАЇНА" - Київ.

VKURSI