ТОВ "АГРОСТАР - V"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АГРОСТАР - V", код ЄДРПОУ 39480599: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОСТАР- V"
Скорочена назва
ТОВ "АГРОСТАР - V"
Код ЄДРПОУ
39480599
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
10.39 Інші види перероблення та консервування фруктів і овочів
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
07.11.2014
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АГРОСТАР - V"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АГРОСТАР - V"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АГРОСТАР - V" - 39480599.

Який поточний статус компанії ТОВ "АГРОСТАР - V"?

Поточний статус компанії ТОВ "АГРОСТАР - V" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АГРОСТАР - V"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОСТАР- V".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АГРОСТАР - V"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АГРОСТАР - V".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АГРОСТАР - V"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АГРОСТАР - V" - 10.39 Інші види перероблення та консервування фруктів і овочів.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АГРОСТАР - V"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АГРОСТАР - V" - Харківська область.

VKURSI