ТОВ "АДС2024"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "АДС2024", код ЄДРПОУ 45538452: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДС2024"
Скорочена назва
ТОВ "АДС2024"
Код ЄДРПОУ
45538452
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.77 Оптова торгівля відходами та брухтом
Регіон
Запорізька область
Дата реєстрації
18.03.2024
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "АДС2024"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АДС2024"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АДС2024" - 45538452.

Який поточний статус компанії ТОВ "АДС2024"?

Поточний статус компанії ТОВ "АДС2024" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "АДС2024"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДС2024".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "АДС2024"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "АДС2024".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "АДС2024"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "АДС2024" - 46.77 Оптова торгівля відходами та брухтом.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "АДС2024"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "АДС2024" - Запорізька область.

VKURSI