СМК ЛТД

Знайти інформацію про компанію СМК ЛТД, код ЄДРПОУ 21857058: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРОЙМОНТАЖКОМПЛЕКТ ЛТД"
Скорочена назва
СМК ЛТД
Код ЄДРПОУ
21857058
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Закарпатська область
Дата реєстрації
08.09.1995
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про СМК ЛТД

Який код ЄДРПОУ компанії СМК ЛТД?

Код ЄДРПОУ компанії СМК ЛТД - 21857058.

Який поточний статус компанії СМК ЛТД?

Поточний статус компанії СМК ЛТД - зареєстровано.

Яка повна назва компанії СМК ЛТД?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРОЙМОНТАЖКОМПЛЕКТ ЛТД".

Яка скорочена назва компанії СМК ЛТД?

Скорочена назва компанії - СМК ЛТД.

Який основний КВЕД компанії СМК ЛТД?

Основний вид економічної діяльності компанії СМК ЛТД - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія СМК ЛТД?

Регіон реєстрації компанії СМК ЛТД - Закарпатська область.

VKURSI