СФГ "БЕЛІК"

Знайти інформацію про компанію СФГ "БЕЛІК", код ЄДРПОУ 31554935: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "БЕЛІК"
Скорочена назва
СФГ "БЕЛІК"
Код ЄДРПОУ
31554935
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
25.07.2001
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про СФГ "БЕЛІК"

Який код ЄДРПОУ компанії СФГ "БЕЛІК"?

Код ЄДРПОУ компанії СФГ "БЕЛІК" - 31554935.

Який поточний статус компанії СФГ "БЕЛІК"?

Поточний статус компанії СФГ "БЕЛІК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії СФГ "БЕЛІК"?

Повна офіційна назва компанії - СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "БЕЛІК".

Яка скорочена назва компанії СФГ "БЕЛІК"?

Скорочена назва компанії - СФГ "БЕЛІК".

Який основний КВЕД компанії СФГ "БЕЛІК"?

Основний вид економічної діяльності компанії СФГ "БЕЛІК" - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

У якому регіоні зареєстрована компанія СФГ "БЕЛІК"?

Регіон реєстрації компанії СФГ "БЕЛІК" - Одеська область.

VKURSI