ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"

Знайти інформацію про компанію ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ", код ЄДРПОУ 43739490: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ "МОДЕРН СКУЛ"
Скорочена назва
ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"
Код ЄДРПОУ
43739490
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85.31 Загальна середня освіта
Регіон
Київ
Дата реєстрації
31.07.2020
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ" - 43739490.

Який поточний статус компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"?

Поточний статус компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ "МОДЕРН СКУЛ".

Яка скорочена назва компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"?

Скорочена назва компанії - ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ".

Який основний КВЕД компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ" - 85.31 Загальна середня освіта.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ"?

Регіон реєстрації компанії ПЗЗСО "МОДЕРН СКУЛ" - Київ.

VKURSI