ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"

Знайти інформацію про компанію ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС", код ЄДРПОУ 32095067: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"
Скорочена назва
ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"
Код ЄДРПОУ
32095067
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
71.20 Технічні випробування та дослідження
Регіон
Чернігівська область
Дата реєстрації
14.08.2002
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"

Який код ЄДРПОУ компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"?

Код ЄДРПОУ компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС" - 32095067.

Який поточний статус компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"?

Поточний статус компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТОСПЕЦСЕРВІС".

Яка скорочена назва компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"?

Скорочена назва компанії - ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС".

Який основний КВЕД компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС" - 71.20 Технічні випробування та дослідження.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС"?

Регіон реєстрації компанії ПВП "НАФТОСПЕЦСЕРВІС" - Чернігівська область.

VKURSI