ПВКФ "ЧЕРІ"

Знайти інформацію про компанію ПВКФ "ЧЕРІ", код ЄДРПОУ 19467870: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЧЕРІ"
Скорочена назва
ПВКФ "ЧЕРІ"
Код ЄДРПОУ
19467870
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
28.12.1992
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПВКФ "ЧЕРІ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПВКФ "ЧЕРІ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПВКФ "ЧЕРІ" - 19467870.

Який поточний статус компанії ПВКФ "ЧЕРІ"?

Поточний статус компанії ПВКФ "ЧЕРІ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПВКФ "ЧЕРІ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЧЕРІ".

Яка скорочена назва компанії ПВКФ "ЧЕРІ"?

Скорочена назва компанії - ПВКФ "ЧЕРІ".

Який основний КВЕД компанії ПВКФ "ЧЕРІ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПВКФ "ЧЕРІ" - 46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПВКФ "ЧЕРІ"?

Регіон реєстрації компанії ПВКФ "ЧЕРІ" - Харківська область.

VKURSI