ПСП "ХЛІБОРОБ"

Знайти інформацію про компанію ПСП "ХЛІБОРОБ", код ЄДРПОУ 30568821: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЛІБОРОБ"
Скорочена назва
ПСП "ХЛІБОРОБ"
Код ЄДРПОУ
30568821
Статус
припинено
Основний КВЕД
01 СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, МИСЛИВСТВО ТА ПОВ'ЯЗАНІ З НИМИ ПОСЛУГИ
Регіон
Херсонська область
Дата реєстрації
04.02.2000
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПСП "ХЛІБОРОБ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПСП "ХЛІБОРОБ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПСП "ХЛІБОРОБ" - 30568821.

Який поточний статус компанії ПСП "ХЛІБОРОБ"?

Поточний статус компанії ПСП "ХЛІБОРОБ" - припинено.

Яка повна назва компанії ПСП "ХЛІБОРОБ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЛІБОРОБ".

Яка скорочена назва компанії ПСП "ХЛІБОРОБ"?

Скорочена назва компанії - ПСП "ХЛІБОРОБ".

Який основний КВЕД компанії ПСП "ХЛІБОРОБ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПСП "ХЛІБОРОБ" - 01 СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, МИСЛИВСТВО ТА ПОВ'ЯЗАНІ З НИМИ ПОСЛУГИ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПСП "ХЛІБОРОБ"?

Регіон реєстрації компанії ПСП "ХЛІБОРОБ" - Херсонська область.

VKURSI