ПП "ЖАСМІН"

Знайти інформацію про компанію ПП "ЖАСМІН", код ЄДРПОУ 32905577: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
"ЖАСМІН"
Скорочена назва
ПП "ЖАСМІН"
Код ЄДРПОУ
32905577
Статус
припинено
Основний КВЕД
51.45.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПАРФУМЕРНИМИ ТА КОСМЕТИЧНИМИ ТОВАРАМИ
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
18.03.2004
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ЖАСМІН"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ЖАСМІН"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ЖАСМІН" - 32905577.

Який поточний статус компанії ПП "ЖАСМІН"?

Поточний статус компанії ПП "ЖАСМІН" - припинено.

Яка повна назва компанії ПП "ЖАСМІН"?

Повна офіційна назва компанії - "ЖАСМІН".

Яка скорочена назва компанії ПП "ЖАСМІН"?

Скорочена назва компанії - ПП "ЖАСМІН".

Який основний КВЕД компанії ПП "ЖАСМІН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ЖАСМІН" - 51.45.0 ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ПАРФУМЕРНИМИ ТА КОСМЕТИЧНИМИ ТОВАРАМИ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ЖАСМІН"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ЖАСМІН" - Дніпропетровська область.

VKURSI