ПП "ЦЕНТР-СКЛО"

Знайти інформацію про компанію ПП "ЦЕНТР-СКЛО", код ЄДРПОУ 38628306: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР-СКЛО"
Скорочена назва
ПП "ЦЕНТР-СКЛО"
Код ЄДРПОУ
38628306
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
23.12 Формування й оброблення листового скла
Регіон
Вінницька область
Дата реєстрації
20.09.2013
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ЦЕНТР-СКЛО"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО" - 38628306.

Який поточний статус компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО"?

Поточний статус компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР-СКЛО".

Яка скорочена назва компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО"?

Скорочена назва компанії - ПП "ЦЕНТР-СКЛО".

Який основний КВЕД компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО" - 23.12 Формування й оброблення листового скла.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ЦЕНТР-СКЛО"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ЦЕНТР-СКЛО" - Вінницька область.

VKURSI