ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"

Знайти інформацію про компанію ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС", код ЄДРПОУ 34167206: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"
Скорочена назва
ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"
Код ЄДРПОУ
34167206
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
03.02.2006
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС" - 34167206.

Який поточний статус компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"?

Поточний статус компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС".

Яка скорочена назва компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"?

Скорочена назва компанії - ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС".

Який основний КВЕД компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС" - 45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ТЕХНОСФЕРА-ПЛЮС" - Львівська область.

VKURSI