ПП "СТОІК"

Знайти інформацію про компанію ПП "СТОІК", код ЄДРПОУ 24489425: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТОІК"
Скорочена назва
ПП "СТОІК"
Код ЄДРПОУ
24489425
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
51.39.0 НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНА ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ, НАПОЯМИ ТА ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ
Регіон
Харківська область
Дата реєстрації
04.12.1996
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "СТОІК"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "СТОІК"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "СТОІК" - 24489425.

Який поточний статус компанії ПП "СТОІК"?

Поточний статус компанії ПП "СТОІК" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ПП "СТОІК"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТОІК".

Яка скорочена назва компанії ПП "СТОІК"?

Скорочена назва компанії - ПП "СТОІК".

Який основний КВЕД компанії ПП "СТОІК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "СТОІК" - 51.39.0 НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНА ОПТОВА ТОРГІВЛЯ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ, НАПОЯМИ ТА ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "СТОІК"?

Регіон реєстрації компанії ПП "СТОІК" - Харківська область.

VKURSI