ПП "РИЧ"

Знайти інформацію про компанію ПП "РИЧ", код ЄДРПОУ 34397134: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИЧ"
Скорочена назва
ПП "РИЧ"
Код ЄДРПОУ
34397134
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
60.20 Діяльність у сфері телевізійного мовлення
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
31.08.2006
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "РИЧ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "РИЧ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "РИЧ" - 34397134.

Який поточний статус компанії ПП "РИЧ"?

Поточний статус компанії ПП "РИЧ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "РИЧ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИЧ".

Яка скорочена назва компанії ПП "РИЧ"?

Скорочена назва компанії - ПП "РИЧ".

Який основний КВЕД компанії ПП "РИЧ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "РИЧ" - 60.20 Діяльність у сфері телевізійного мовлення.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "РИЧ"?

Регіон реєстрації компанії ПП "РИЧ" - Одеська область.

VKURSI