ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"

Знайти інформацію про компанію ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ", код ЄДРПОУ 37831091: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"
Скорочена назва
ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"
Код ЄДРПОУ
37831091
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
50.20.0 ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
08.08.2011
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ" - 37831091.

Який поточний статус компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"?

Поточний статус компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ".

Яка скорочена назва компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"?

Скорочена назва компанії - ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ".

Який основний КВЕД компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ" - 50.20.0 ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ПРЕСТИЖ ЛЬВІВ" - Львівська область.

VKURSI