ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"

Знайти інформацію про компанію ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД", код ЄДРПОУ 38195389: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"
Скорочена назва
ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"
Код ЄДРПОУ
38195389
Статус
припинено
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Хмельницька область
Дата реєстрації
19.06.2013
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД" - 38195389.

Який поточний статус компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"?

Поточний статус компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД" - припинено.

Яка повна назва компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД".

Яка скорочена назва компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"?

Скорочена назва компанії - ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД".

Який основний КВЕД компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД" - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ПОДІЛЛЯ-СПЕЦБУД" - Хмельницька область.

VKURSI