ПП "НІЛ"

Знайти інформацію про компанію ПП "НІЛ", код ЄДРПОУ 31571505: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЛ"
Скорочена назва
ПП "НІЛ"
Код ЄДРПОУ
31571505
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Київ
Дата реєстрації
11.07.2001
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "НІЛ"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "НІЛ"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "НІЛ" - 31571505.

Який поточний статус компанії ПП "НІЛ"?

Поточний статус компанії ПП "НІЛ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "НІЛ"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЛ".

Яка скорочена назва компанії ПП "НІЛ"?

Скорочена назва компанії - ПП "НІЛ".

Який основний КВЕД компанії ПП "НІЛ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "НІЛ" - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "НІЛ"?

Регіон реєстрації компанії ПП "НІЛ" - Київ.

VKURSI