ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"

Знайти інформацію про компанію ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД", код ЄДРПОУ 34523907: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"
Скорочена назва
ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"
Код ЄДРПОУ
34523907
Статус
припинено
Основний КВЕД
45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ
Регіон
Волинська область
Дата реєстрації
26.07.2006
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД" - 34523907.

Який поточний статус компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"?

Поточний статус компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД" - припинено.

Яка повна назва компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД".

Яка скорочена назва компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"?

Скорочена назва компанії - ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД".

Який основний КВЕД компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД" - 45.21.1 БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ЛУЦЬКУНІВЕРБУД" - Волинська область.

VKURSI