ПП "ЕКСІТОН"

Знайти інформацію про компанію ПП "ЕКСІТОН", код ЄДРПОУ 32540402: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСІТОН"
Скорочена назва
ПП "ЕКСІТОН"
Код ЄДРПОУ
32540402
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.69 Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
08.07.2003
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "ЕКСІТОН"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ЕКСІТОН"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ЕКСІТОН" - 32540402.

Який поточний статус компанії ПП "ЕКСІТОН"?

Поточний статус компанії ПП "ЕКСІТОН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "ЕКСІТОН"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСІТОН".

Яка скорочена назва компанії ПП "ЕКСІТОН"?

Скорочена назва компанії - ПП "ЕКСІТОН".

Який основний КВЕД компанії ПП "ЕКСІТОН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "ЕКСІТОН" - 46.69 Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "ЕКСІТОН"?

Регіон реєстрації компанії ПП "ЕКСІТОН" - Дніпропетровська область.

VKURSI