ПП "БЕСТ ВІК"

Знайти інформацію про компанію ПП "БЕСТ ВІК", код ЄДРПОУ 42472077: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕСТ ВІК"
Скорочена назва
ПП "БЕСТ ВІК"
Код ЄДРПОУ
42472077
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Регіон
Київ
Дата реєстрації
13.09.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "БЕСТ ВІК"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "БЕСТ ВІК"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "БЕСТ ВІК" - 42472077.

Який поточний статус компанії ПП "БЕСТ ВІК"?

Поточний статус компанії ПП "БЕСТ ВІК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "БЕСТ ВІК"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕСТ ВІК".

Яка скорочена назва компанії ПП "БЕСТ ВІК"?

Скорочена назва компанії - ПП "БЕСТ ВІК".

Який основний КВЕД компанії ПП "БЕСТ ВІК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "БЕСТ ВІК" - 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "БЕСТ ВІК"?

Регіон реєстрації компанії ПП "БЕСТ ВІК" - Київ.

VKURSI