ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"

Знайти інформацію про компанію ПП "АВТО ПАС ЛАЙН", код ЄДРПОУ 32458738: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТО ПАС ЛАЙН"
Скорочена назва
ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"
Код ЄДРПОУ
32458738
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
49.31 Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення
Регіон
Київська область
Дата реєстрації
08.04.2003
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН" - 32458738.

Який поточний статус компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"?

Поточний статус компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТО ПАС ЛАЙН".

Яка скорочена назва компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"?

Скорочена назва компанії - ПП "АВТО ПАС ЛАЙН".

Який основний КВЕД компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН" - 49.31 Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "АВТО ПАС ЛАЙН"?

Регіон реєстрації компанії ПП "АВТО ПАС ЛАЙН" - Київська область.

VKURSI