ПП "АВРОРА"

Знайти інформацію про компанію ПП "АВРОРА", код ЄДРПОУ 31146932: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВРОРА"
Скорочена назва
ПП "АВРОРА"
Код ЄДРПОУ
31146932
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.52 Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
30.08.2000
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "АВРОРА"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "АВРОРА"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "АВРОРА" - 31146932.

Який поточний статус компанії ПП "АВРОРА"?

Поточний статус компанії ПП "АВРОРА" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "АВРОРА"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВРОРА".

Яка скорочена назва компанії ПП "АВРОРА"?

Скорочена назва компанії - ПП "АВРОРА".

Який основний КВЕД компанії ПП "АВРОРА"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "АВРОРА" - 46.52 Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "АВРОРА"?

Регіон реєстрації компанії ПП "АВРОРА" - Одеська область.

VKURSI