ПП "АЛЕРТС ГРУП"

Знайти інформацію про компанію ПП "АЛЕРТС ГРУП", код ЄДРПОУ 33595727: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЕРТС ГРУП"
Скорочена назва
ПП "АЛЕРТС ГРУП"
Код ЄДРПОУ
33595727
Статус
припинено
Основний КВЕД
45 БУДІВНИЦТВО
Регіон
Київ
Дата реєстрації
22.06.2005
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "АЛЕРТС ГРУП"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП" - 33595727.

Який поточний статус компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП"?

Поточний статус компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП" - припинено.

Яка повна назва компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЕРТС ГРУП".

Яка скорочена назва компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП"?

Скорочена назва компанії - ПП "АЛЕРТС ГРУП".

Який основний КВЕД компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП" - 45 БУДІВНИЦТВО.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "АЛЕРТС ГРУП"?

Регіон реєстрації компанії ПП "АЛЕРТС ГРУП" - Київ.

VKURSI