ПП "АГРОКОЛОС НК"

Знайти інформацію про компанію ПП "АГРОКОЛОС НК", код ЄДРПОУ 39717433: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОКОЛОС НК"
Скорочена назва
ПП "АГРОКОЛОС НК"
Код ЄДРПОУ
39717433
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Вінницька область
Дата реєстрації
30.03.2015
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ПП "АГРОКОЛОС НК"

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "АГРОКОЛОС НК"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "АГРОКОЛОС НК" - 39717433.

Який поточний статус компанії ПП "АГРОКОЛОС НК"?

Поточний статус компанії ПП "АГРОКОЛОС НК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ПП "АГРОКОЛОС НК"?

Повна офіційна назва компанії - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОКОЛОС НК".

Яка скорочена назва компанії ПП "АГРОКОЛОС НК"?

Скорочена назва компанії - ПП "АГРОКОЛОС НК".

Який основний КВЕД компанії ПП "АГРОКОЛОС НК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ПП "АГРОКОЛОС НК" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ПП "АГРОКОЛОС НК"?

Регіон реєстрації компанії ПП "АГРОКОЛОС НК" - Вінницька область.

VKURSI